Flere av Norges flinkeste elektromontører, samlet under ett tak

Allerede kunde men har  noen spørsmål?

Vi kan ta oss av

Smarthus løsninger

Smarthus er oppnåelig for alle typer bolig, og trenger ikke å være en kostbar investering. I nybygg eller ved renovasjon kan smarthus installeres trådløst eller med kabel i det elektriske anlegget. Dersom du eier en eldre bolig kan man velge å installere et trådløst wifi-system, på denne måten unngår man kabler utenpå veggen. De samme funskjonene finnes for de ulike løsningene, og du kan utvide og endre funksjoner ettersom livet forandrer seg 

Elbil – ladere 

Vi har et stort utvalg av elbil ladekabel og ladestasjon. Velg blant våre tre type hjemmelader / hjemmeladestasjon (mode 1, mode 2 og mode 3) for en sikker hjemmelading av din elbil. Trenger du en ladekabel til din elbil, har vi en rekke type 1 og type 2 kabel som dekker dine behov. Hos oss finner du alt om lading av din elbil og ladeutstyr.


Elektriske installeringer 

leverer alt innen elektriske installasjoner. Vi har en stab sammensatt av bred kompetanse innen elektrikerfaget. Vi bistår din bedrift når du måtte trenge en elektriker. Om det er for småjobber som å montere ekstra stikkontakter eller om det er mer omfattende jobber som prosjektering av nytt elektrisk anlegg.

Lys installering 

Det kreves mot for å tenke utradisjonelle tanker, og det kreves energi og begeistring for å gjennomføre dem. Hos oss i Elicom har vi både mot, energi og begeistring til å være annerledes slik at våre kunder skal oppleve fordelen ved å velge lysrådgivere fra Elicom når hus og hjem skal lyssettes.

Våre prosjekter

Med flere års erfaring i bransjen kommer det selvsagt også flere år med prosjekter. 
Dette er noen av de vi er mest stolt av 

Våre ansatte

Vi er stolt av våre ansette. Under vil dere finne en oversikt over de som jobber hos oss.
Har du en favoritt? kontakt oss da vel

Gunnar Tveit

Daglig leder
TLF: +47 900 17 335
Mail: gunnar@elicom.no

Morten Hanevik

Saksbehandler
TLF:  +47 411 64 266
Mail: morten@elicom.no 

Øystein Kyrre Espeland

Prosjektleder bolig /bas 
TLF:  +47 982 24 883
Mail: oystein@elicom.no

Erik Lavik Christiansen

Montør
TLF:+47 474 76 914
Mail: erik@elicom.no

Fredrik Johan Larsson

Montør/saksbehandler
TLF: +47 900 70 655
Mail: fredrik@elicom.no

Espen Strand

Servicetekniker
TLF:  +47 488 50 646
Mail:  espen.strand@elicom.no

Martin Evensen

Montør
TLF: +47 479 73 401
Mail:  martin@elicom.no

Mathias Buene Nilsen

Montør
TLF: +47 919 14 371
Mail: mathias@elicom.no

Espen Fanebust

Lærling
TLF: +47 900 94 137
Mail: espen@elicom.no

Tommy Bastiansen

Lærling
TLF: +47 482 82 063
Mail: tommyb@elicom.no

Trond Berntsen

Montør
TLF: 920 99 930
Mail: trend@elicom.no

Åmund Kvandal

Montør
TLF: +47 477 93 416
Mail: amund@elicom.no

Øyvind Nåmdal Gjetle

Lærling
TLF: +47 907 56 583
Mail:  oyvind@elicom.no

Gunleiv Gjernes

Montør
TLF: +47 976 88 123
Mail: gunleiv@elicom.no

Abdelmalik Yarrou Taliouan

Montør
TLF:  +47 919 13 918
Mail: abdelmalik@elicom.no

Toril Hjertholm

Kontor
TLF: + 47 905 17 964
Mail:

Sigurd Johansen

Faglig ansvarlig
TLF:  +47 907 67 213
Mail: sigurd@elicom.no

Kontakt oss

Elicom AS

Regimentsvegen 215, 5705 Voss

Tlf: 56 52 98 90

Mail: post@elicom.no

Kontakt skjema

Montørkontor Bergen

Elicom AS

Leirvikflaten 17C, 5179 Godvik

Tlf: 56 52 98 90 

Mail: morten@elicom.no

Kontakt skjema